Czas realizacji zamówienia

Natychmiast po złożeniu przez Ciebie zamówienia otrzymasz e-mail z potwierdzeniem złożonego zamówienia natychmiast rozpoczynamy jego realizację, a Ty będziesz na bieżąco informowany o postępie naszych prac.

Dostępność produktów

Na chwilę obecną posiadamy ograniczone stany magazynowe, dlatego też prosimy o sprawdzenie stanu dostępności poszczególnych produktów - informacja jest wyświetlana na karcie produktu. Jeśli posiadamy dany produkt w magazynie to zostanie on wysłany do Ciebie w ciągu 24 godzin. Wszystkie przedmioty personalizowane muszą zostać przez nas wyprodukowane, dlatego też szacunkowy czas realizacji to 14 dni. O przewidywanym terminie dostawy będziesz powiadomiony mailowo. 

Forma płatności

Płatność elektroniczna - najbardziej wygodny i bardzo szybki sposób realizacji zamówienia. W godzinach roboczych środki na nasze konto zostaną przelane zazwyczaj natychmiastowo. Korzystamy z płatności firmy PayU, najbardziej bezpiecznej formy płatności. 

Jedyna możliwość to płatności elektroniczne przy składaniu zamówienia, ponieważ większość produktów jest personalizowana.

Forma dostawy

Firma kurierska umożliwia dostarczenie zamówienia zazwyczaj w 1-2 dni robocze od nadania. Korzystamy z paczkomatów firmy INPOST.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl